רשלנות רפואית בקרדיולוגיה

משרדנו הגיש, במשך 25 שנות פעילותו, תביעות רבות מאוד בתחום הרשלנות במחלות לב, ואלו מתאפיינות לרוב, בבחינה משפטית של רשלנות באבחון התקפי לב, נאותות הטיפול לאחר אירועים לבביים, טיפול שגרתי שגוי במחלות לב ועוד.

אם אתם או יקריכם נפגעתם מרשלנות רפואית בטיפול בבעיות לבביות, נשמח לבדוק את מצבכם מנקודת מבט משפטית ולהשיג עבורכם פיצוי הולם. חייגו 072-3902685 או השאירו פרטים בטופס להתייעצות ראשונית ללא תשלום:

משרדנו הגיש, במשך 25 שנות פעילותו, תביעות רבות מאוד בתחום הרשלנות במחלות לב.

אם אתם או יקריכם נפגעתם מרשלנות רפואית בטיפול או אבחון בעיות לבביות, נשמח לבדוק את מצבכם מנקודת מבט משפטית ולהשיג עבורכם פיצוי הולם. חייגו 072-3902685 או השאירו פרטים בטופס להתייעצות ראשונית ללא תשלום:​


רשלנויות נפוצות בקרדיולוגיה

תחום התביעות הרפואיות ברפואת הלב, קרדיולוגיה, שלא בשונה משאר תחומי המשפט הרפואי, מחייב את העוסקים בו לשמור על עדכון בכל הקשור להתקדמות הרפואה, שכן בחלוף הזמן הולכים ומוצעים טיפולים חדשניים, משתנים הסטנדרטים לפיהם יש לבחון את נותני שירותי הרפואה, ואפשרויות הטיפול הולכות ומתרחבות.

תביעות משפטיות בתחום רשלנות רפואית בקרדיולוגיה מתמקדות בעיקר בסוגיות הבאות:

  • אי גביית אנמנזה באופן ראוי אודות מצבו הקליני של החולה או אודות ההיסטוריה הקרדיולוגית של בני משפחתו הקרובים.
  • כשל בהערכת חומרת מצבו של החולה, נוכח הממצאים הקליניים וההיסטוריה המשפחתית או על בסיס ממצאי בדיקת א.ק.ג., בדיקת אנזימים או צילומי הדמיה שבוצעו ונוכח תלונות ספציפיות אשר נותרות ללא טיפול ומענה רפואי נאות או לא זוכות להתייחסות תוך זמן סביר.
  • כשל בטיפול במהלך צנתור או ניתוח מעקפים, כגון: קרע בשריר הלב במהלך פתיחת בית החזה, הותרת גוף זר בגופו של החולה לאחר צנתור, ביצוע ניתוח על סמך סרט צנתור שגוי, ביצוע פרוצדורה רפואית מיותרת בהעדר התוויה רפואית ולעתים אף כשקיימת התוויית נגד לביצוע הפעולה, השגחה לקויה על חולה מדמם לאחר צנתור וכד'.
  • "הסכמה מדעת" – במסגרת סוגיה זו נבדקת השאלה האם ניתנה הסכמתו המודעת של המטופל לביצוע הפרוצדורה הפולשנית (ניתוח או צנתור), האם הוסברו לו סיכויי הצלחתה, כמו גם, הסיכונים הכרוכים בביצועה והאם הוצגו בפניו האלטרנטיבות הטיפוליות הקיימות.
הנזק שנגרם כתוצאה מטיפול רפואי בלתי נאות במקרים אלו עלול להוביל לתוצאות קשות כגון החמרה בתפקוד הלבבי של מטופל, היזקקות להשתלת לב ולעתים אף למוות.

בדוק את סיכוייך לקבל פיצוי כספי

נשמח להעריך את סיכויי תביעתך ללא עלות!


תביעות ופסקי דין שהגשנו בתחום הרשלנות בקרדיולוגיה

איחור באבחון וטיפול במום לבבי

איחור באבחון וטיפול במום לבבי

ספטמבר 7, 2015

משרדנו הגיש לאחרונה תביעת רשלנות רפואית שעניינה איחור באבחון וטיפול באנדוקרדיטיס (דלקת בדופן הפנימית של הלב) ומום לבבי, אצל נער בן 13, חרף סימנים מחשידים...

קרא עוד

9 תביעות ופסקי דין נוספים

בדוק את סיכוייך לקבל פיצוי כספי

נשמח להעריך את סיכויי תביעתך ללא עלות!